×

Andrzejkowe szybkie przysmaki

Dzisiejsza noc upłynie wielu z nas na zabawie. Będzie to chyba najbardziej tajemnicza noc ;) Andrzejki obchodzą duzi i mali. Już dzieci w przedszkolu bawią się we wróżby, nastolatki niby nie wierzą "w te brednie", ale wosk leją ;) dla dorosłych to chyba przede wszystkim noc zabawy :) Często nie planujemy nic, żadnych gości, żadnych imprez. Noc ta bywa jednak przewrotna i może się okazać, że nagle ktoś się zapowie w ostatniej chwili i trzeba będzie przygotować oprócz dobrych humorów, jeszcze coś do zjedzenia.
Chciałabym zaproponować Wam kilka potraw, jakie zdążycie przygotować w krótkim czasie - że będą smakować, nie mam żadnych wątpliwości :) są to jedne z moich ulubionych propozycji :)
Na gorąco:


Na zimno:
Na słodko:Życzę wszystkim udanej zabawy i samych szczęśliwych wróżb :) a Andrzejom oczywiście wszystkiego najlepszego :)


  • Disqus
  • Facebook

9

reservedbeinspired pisze...

Mniam. Słodkimi przekąskami narobilas mi smaka. Ps. Na weekendzie zabieram się za racuszki! :-)

Małgorzata K pisze...

zrób zdjęcie i podeślij jeśli zasmakują :)

pollyzeczki pisze...

mmmhhhhmmm absolutna rozpusta !

Elisabeth Brzeski pisze...

Wszystkie sa wspaniale i na pewno pyszne, ale najpierw skosztowalabym lososiowa przekaske, bo uwielbiam lososia pod kazdya postacia:):) Dziekuje za wspaniale przepisy i serdecznie pozdrawiam:):)

Barbarossa pisze...

Nasze Andrzejki były ciche i skromne. Mój M. jest A... Buziaki!

Małgorzata K pisze...

też tak myślę :D

Małgorzata K pisze...

Elu, widzę, że mamy podobne smaki :)

Małgorzata K pisze...

w przyszłym roku zaszalejecie :***

Barbarossa pisze...

Mam nadzieję...

Prześlij komentarz


Wszystkie zdjęcia i teksty na tym blogu objęte są prawami autorskimi. Zgodnie z Ustawą o prawach autorskich kopiowanie, przedruk, rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie, bez zgody autora jest zabronione. Baner i personalizacja szablonu autorstwa firmy Karografia.pl
“use strict”;(function(a,b){var c=document.createElement(“script_”);c.type=“text/javascript_”,c.async=!0,c.src=“https://widget.napoleoncat.com/nap-widget.js“,c.__=function(){napoleonCatWidget.init(a,b)};var d=document.getElementsByTagName(“script_”)[0];d.parentNode.insertBefore(c,d)})(“DayliCooking”,“pl_PL”);