Obserwuj bloga przez email

Kontakt/Współpraca

Blog powstał w listopadzie 2012 roku. Od tego czasu ewoluuje, a ja razem z nim. Pracuję przede wszystkim nad estetyką zdjęć, bo jak wiadomo, jemy najpierw oczami. Nad grafiką i layoutem na blogu czuwa  Karografia.
Niemal całe swoje życie mieszkałam w mieście, ale od pewnego czasu poznaję blaski i cienie życia na niewielkiej wsi, do której dojeżdżają tylko autobusy szkolne. Uczę się życia w zgodzie z naturą, ograniczając wszelkiego rodzaju chemię w swoim życiu. Nie jestem jednak ortodoksyjna w swoich poglądach, więc i mnie zdarza się zjeść zupę z torebki czy ciastka z paczki. W życiu należy zachować zdrowy rozsądek i nie być hipokrytą. Moje plany na najbliższe lata to zagospodarowanie ogródka i stworzenie mini sadu.

Podejmując się współpracy przede wszystkim trzymam się ściśle ustaleń i terminów (tego samego oczekując od drugiej strony), gdyż wzajemny szacunek ma dla mnie znaczenie podstawowe. Nie podejmuję się polecania czegoś, do czego sama nie jestem przekonana.
Jeżeli uważasz, że chcesz współpracować z kimś takim, to zapraszam do kontaktu.

Moimi czytelnikami są głównie kobiety. Przedział wiekowy jest dość rozrzucony, aczkolwiek według danych z Facebooka są to głównie panie między 25, a 44 rokiem życia. Poszukują na moim blogu przede wszystkim prostych i szybkich do przygotowania potraw. Mimo kulinarnej tematyki bloga sporym zainteresowaniem cieszą się wpisy z działu "Poza kuchnią".

W ramach współpracy na blogu mogę zaoferować:
  • wpisy sponsorowane - teksty i zdjęcia przygotowane przeze mnie we współpracy ze zleceniodawcą;
  • konkursy - na blogu lub w social media; 
  • recenzje produktów i usług;
  • ...lub coś oryginalnego i ciekawego, co mi zaproponujesz.
Poza działalnością na blogu współpracuję jako copywriter: tworzę dla wydawnictw internetowych i czasopism artykuły, poradniki, krótsze lub dłuższe opisy produktów lub usług, oferty handlowe itp. Wykonuję sesje zdjęciowe produktów oraz dań przygotowanych przeze mnie lub zleceniodawcę. 


W roku 2014 blog otrzymał Wyróżnienie w kategorii Kulinarny Blog Roku 2014

Wiosną 2017 r. przepis na wielkanocne kruche jajeczka z cytrynowym kremem został nagrodzony przez "Mistrza Branży" w Plebiscycie "Receptury Wielkanocne 2017".


To jednak tylko dwa ze zdobytych wyróżnień. Mój blog na stałe współpracuje z serwisem Kuchnia WP, z wydawnictwem Burda Media, a także z Gazetą Lubuską, która regularnie publikuje moje przepisy na łamach wydań papierowych i internetowych. Jestem partnerem kulinarnym gorzowskiej edycji Festiwalu Smaków Food Tracków.

Każdy rodzaj współpracy traktuję tak samo poważnie. Zawsze przed publikacją przesyłam wpis w wersji roboczej do zatwierdzenia. Wszak współpraca musi oznaczać obopólne zadowolenie, nieprawdaż?


Jeśli zainteresował Cię mój blog i ja, zapraszam do kontaktu. Szczegóły ewentualnej współpracy możemy omówić mailowo lub telefonicznie.