Obserwuj bloga przez email

Kontakt/Współpraca


Blog powstał w listopadzie 2012 roku. Od tego czasu ewoluuje, a ja razem z nim. Pracuję przede wszystkim nad estetyką zdjęć, bo jak wiadomo, jemy najpierw oczami. Nad grafiką na blogu czuwa  Karografia.

Mam 47 lat, więc jestem w wieku, w którym kobiety wiedzą już czego chcą. Albo przynajmniej czego nie chcą. Mnie zdecydowanie bliżej do tej pierwszej grupy. Podejmując się współpracy przede wszystkim trzymam się ściśle ustaleń i terminów (tego samego oczekując od drugiej strony), gdyż wzajemny szacunek ma dla mnie znaczenie podstawowe. Nie podejmuję się polecania czegoś, do czego sama nie jestem przekonana.
Jeżeli uważasz, że chcesz współpracować z kimś takim, to zapraszam do kontaktu.

Moimi czytelnikami są głównie kobiety. Przedział wiekowy jest dość rozrzucony, aczkolwiek według danych z Facebooka są to głównie panie między 25, a 44 rokiem życia. Poszukują na moim blogu przede wszystkim prostych i szybkich do przygotowania potraw. Mimo kulinarnej tematyki bloga sporym zainteresowaniem cieszą się wpisy z działu "Poza kuchnią".

W ramach współpracy mogę zaoferować:
  • wpisy sponsorowane - teksty i zdjęcia przygotowane przeze mnie we współpracy ze zleceniodawcą;
  • konkursy - na blogu lub w social media; 
  • recenzje produktów i usług;
  • ...lub coś oryginalnego i ciekawego, co mi zaproponujesz.
W roku 2014 blog otrzymał Wyróżnienie w kategorii Kulinarny Blog Roku 2014

Wiosną 2017 r. przepis na wielkanocne kruche jajeczka z cytrynowym kremem został nagrodzony przez "Mistrza Branży" w Plebiscycie "Receptury Wielkanocne 2017".


To jednak tylko dwa ze zdobytych wyróżnień. Mój blog na stałe współpracuje z serwisem Kuchnia WP, a także z Gazetą Lubuską, która regularnie publikuje moje przepisy na łamach wydań papierowych i internetowych. Jestem partnerem kulinarnym gorzowskiej edycji Festiwalu Smaków Food Tracków.

Każdy rodzaj współpracy traktuję tak samo poważnie. Przed publikacją przesyłam wpis w wersji roboczej do zatwierdzenia. Wszak współpraca musi oznaczać obopólne zadowolenie, nieprawdaż?


Jeśli zainteresował Cię mój blog i ja, zapraszam do kontaktu. Szczegóły ewentualnej współpracy możemy omówić mailowo lub telefonicznie.


Szanuję firmy, które w przypadku mojej odmowy lub braku porozumienia, potrafią elegancko zakończyć konwersację mailową. Wszak nie zawsze musimy się zgadzać, prawda? Jeśli natomiast po przedstawieniu moich warunków następuje cisza, to nie świadczy to zbyt dobrze o firmie... W takiej sytuacji proszę nie pisać do mnie więcej po pewnym czasie z kolejną propozycją, bo mnie również będzie szkoda czasu na odpowiedź. Szanujmy swój czas i siebie wzajemnie.