Obserwuj bloga przez email

7 książek na 7 urodziny DayliCooking - urodzinowy konkurs

7 lat temu, mniej więcej o tej porze, powstawał mój blog. Bardzo nieporadnie, właściwie po omacku. Nie miałam pojęcia o kwestiach technicznych, ale bardzo chciałam się nauczyć i zrozumieć te dziwne określenia. Byłam z siebie bardzo dumna, kiedy wreszcie opublikowałam pierwszy wpis... Długo można opowiadać, ale faktem jest, że i ja, i blog przeszliśmy długą drogę. Często była wyboista z licznymi potknięciami. Były chwile zwątpienia, poczucia totalnej beznadziejności i własnej nieudolności, kryzysu... Były też chwile cudowne, które dawały kopniaki dobrej energii.
To było 7 lat wypełnionych smakami. Poznałam wiele cudownych miejsc i spotkałam wielu  niesamowitych ludzi. Moja kuchnia zmieniła się tak jak i ja. Blogowanie stało się częścią mojego życia, której nie da się oddzielić od reszty. Jednak żaden blog nie będzie się rozwijać bez czytelników, więc i Wy jesteście jego częścią.

Siódme urodziny bloga to idealna okazja, aby zaprosić Was do wzięcia udziału w konkursie, w którym będziecie mogli wygrać książki kulinarne. Aby wziąć w nim udział w konkursie wystarczy odpowiedzieć na pytanie:

Bez jakiego przedmiotu / urządzenia nie wyobrażasz sobie swojej kuchni i dlaczego?

Konkurs odbywa się jednocześnie na blogu oraz na fanpage'u bloga. A zatem odpowiedzi możecie umieszczać w komentarzach pod tym wpisem lub w komentarzach do postu konkursowego na fanpage'u bloga. Możecie udzielić dowolnej ilości odpowiedzi w obu miejscach, jednak nie mogą to być te same odpowiedzi.

 

Co możecie wygrać w konkursie?

Do zdobycia jest jedna z 7 kulinarnych  książek:

“Przetwory z pomysłem” Patrycji Machałek


“Po prostu pycha” Joanny Małagowskiej 


“Kuchnia Iwaszkiewiczów” Marii Iwaszkiewicz - o tej książce pisałam już na blogu


Konkurs trwa od dzisiaj, czyli od 28. listopada do 12. grudnia 2019 r. Tutaj znajdziecie pełen Regulamin konkursu         


Zapraszam wszystkich czytelników bloga do wzięcia udziału w konkursie i życzę powodzenia 💓
________________________________________________________________________________

Wybór zwycięzców jak zawsze był trudny i właściwie chciałabym nagrodzić wszystkich, choćby za to, ze w ogóle wzięli udział. Niestety, książek jest tylko 5, więc...

Książki trafiają do:
Anny M.
 Krystyny Z

 Mileny Korshenrich

 Anny Kamilli Rudzkiej

 Kasi-Kate Wawrzyniak

  Izy Katarzyny

 Norberta Grzegorza Kościeszy
Moi drodzy, proszę o przesłanie adresów do wysyłki wraz telefonami dla kuriera na mojego maila:  blog@daylicooking.plBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...