Obserwuj bloga przez email

V Festiwal Smaku Food Trucków W Gorzowie Wielkopolskim

Festiwal Smaku Food Trucków na stałe zagościł już w Gorzowie Wielkopolskim. Nie ma się co dziwić, bo to wyjątkowa impreza, podczas której można spróbować naprawdę niesamowitych potraw przygotowywanych praktycznie na naszych oczach. Gorzów zasmakował już w tym i z niecierpliwością wypatrujemy kolejnych edycji imprezy. 30 i 31 marca na Placu Grunwaldzkim znowu rozstawią się food trucki z całej Polski! Kolejny raz mój blog partnerem kulinarnym imprezy, co mnie bardzo cieszy.
Fenomen food trucków polega chyba głównie na tym, że szybko otrzymujemy "konkretne" danie, które może zastąpić nam szybki obiad. Nie trzeba rozsiadać się w restauracji, a potem dłuższy czas czekać na przygotowanie i podanie obiadu. Tutaj mamy szybko, prosto (bo możemy wziąć to w ręce i po prostu iść dalej), a także świeżo. Trudno bowiem przechowywać gotowe jedzenie na tak małej powierzchni, jaką dysponują food trucki.

Festiwal Smaków Food Trucków to rzadka okazja do spotkania w jednym miejscu tylu pysznych smaków. Możecie spodziewać się przekroju kuchni z całego świata. Przyjadą znane już w naszym mieście food trucki, ale i te, które będzie okazja spotkać po raz pierwszy. Jedno jest pewne: zapowiada się fantastyczny weekend pełen smacznego jedzenia! Po więcej szczegółów zapraszam Was do facebook'owego wydarzenia. Jeśli chcecie zdobyć jedno z czterech bonów na dowolnie wybrane danie, zerknijcie na blogowy fanpage.


Już teraz zarezerwujcie sobie czas

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...