Obserwuj bloga przez email

KONKURS - Wygraj darmowe konsultacje u dietetyka i trenera personalnego Michała Wrzoska

Kilka tygodni temu pisałam o tym, jak odchudzać się zdrowo i skutecznie. Wiele wskazówek zawartych w tym artykule pochodzi ze strony internetowej Michała Wrzoska, dietetyka klinicznego i trenera personalnego. Tym razem, zamiast porad, ma dla Was bardzo prosty konkurs, w którym możecie wygrać darmowe konsultacje dietetyczne online właśnie z Michałem. Serdecznie zapraszam do wzięcia udziału każdego, nie tylko tych, którzy zamierzają przejść na dietę. Może to będzie pierwszy krok do zmiany sposobu życia? Bo przecież dieta to tak naprawdę styl życia.

Jeśli:

 • chcesz mieć profesjonalne wsparcie przy ustaleniu właściwej diety, 
 • nie potrafisz zmobilizować się do zdrowego odżywiania,
 • monotonne jadłospisy standardowych diet są dla męczące,

weź udział w konkursie.
Na czym polega konsultacja online i co w ramach niej można otrzymać?

Wywiad żywieniowo-medyczny online - formularz z wywiadem medycznym oraz formularz treningowy i dzienniczek żywieniowy do uzupełnienia. Na jego podstawie Michał Wrzosek układa indywidualny jadłospis.
Lista zakupów oraz porady - lista produktów, na których będzie bazował jadłospis, co bardzo ułatwia zakupy. Dodatkowo także wskazówki i porady, które pomagają wprowadzić zmiany w życie.
Indywidualnie dobrana dieta - w ciągu 7 dni roboczych na Twoją skrzynkę mailową trafia szczegółowo rozpisana dieta. Jadłospis jest układany indywidualnie, ponieważ jest dopasowany do konkretnych preferencji i powstaje na podstawie analizy informacji zawartych w formularzach. 
6 tygodni konsultacji - jest to stały kontakt z Michałem, który wspiera, pomaga i motywuje.

A to dopiero początek...

Może warto rozpocząć zmiany w swoim życiu? Może to dobra okazja na pierwszy krok? Weź udział w konkursie i odpowiedz na pytanie:

Co dla Ciebie jest najtrudniejsze przy rozpoczynaniu diety?  

Swoje odpowiedzi wpisujcie w komentarzach. Wspólnie z Michałem Wrzoskiem wybierzemy jedną osobę, która będzie mogła rozpocząć dietę przy wsparciu profesjonalnego dietetyka klinicznego i trenera personalnego, jakim jest Michał. 

Regulamin konkursu

 1. Organizatorem konkursu jestem ja, Małgorzata Kijowska, autorka bloga daylicooking.pl. Nagrodę sponsoruje Michał Wrzosek - dietetyk kliniczny i trener personalny https://michalwrzosek.pl/
 2. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest odpowiedź na pytanie: Co dla Ciebie jest najtrudniejsze przy rozpoczynaniu diety?  
 3. Odpowiedź należy wpisać w komentarzu konkursowego wpisu. Spośród wszystkich odpowiedzi zostanie wybrana jedna, a jej autor otrzyma nagrodę: kod, który uprawnia do zakupu konsultacji online na stronie michalwrzosek.pl bez opłaty.
 4. Zwycięzca zostanie ogłoszony w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu na samym dole tego wpisu.
 5. Nagroda nie podlega zamianie na równowartość pieniężną.
 6. Konkurs jest przeprowadzany na blogu daylicooking.pl w dniach od 22. sierpnia 2018 r. do 29. sierpnia 2018 r. włącznie.
 7. Ewentualne reklamacje dotyczące wyłonienia zwycięzców należy składać drogą mailową na adres: blog@daylicooking.pl w ciągu 48 godzin od ogłoszenia wyników.
 8. Poprzez wzięcie udziału w konkursie uczestnik akceptuje Regulamin oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu. 
Zapraszam do wzięcia udziału w konkursie i życzę powodzenia! 😊


***********************************

Wybranie jednej osoby nie było łatwe. Wspólnie z Michałem Wrzoskiem zdecydowaliśmy, że nagrodę otrzymuje Grażyna Zakrzewska, która zapewne będzie sporym wyzwaniem dla Michała 😊
Kod zostanie przesłany na adres mailowy, podpięty do konta na Disqusie, z którego został przesłany komentarz. Gratulujemy!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...