Obserwuj bloga przez email

IV Festiwal Smaków Food Trucków w Gorzowie Wlkp.

Festiwal Smaków Food Trucków stał się w Gorzowie bardzo popularną i wyczekiwaną imprezą. Jeszcze nie zapomnieliśmy o majowej imprezie, a już szykuje się kolejna! Tym razem spotykamy się 24, 25 i 26 sierpnia przy okazji miejskiej imprezy Koniec Lata Party 2018. Tym razem nie będą to dwa dni, lecz trzy! Kolejny raz mam przyjemność być jednym z partnerów medialnych, więc i tym razem będę miała dla Was niespodziankę.
Już dzisiaj dołączcie do Wydarzenia na Facebooku, gdzie na bieżąco dodawane są najnowsze informacje dotyczące IV Festiwalu Smaku Food Trucków w Gorzowie Wlkp. Na blogowym fanpage'u będzie można wygrać bon na pyszne jedzonko, więc bądźcie czujni 😊

Czego możemy spodziewać się podczas IV Festiwalu Smaków Food Trucków w Gorzowie Wielkopolskim?

Fani dobrej kuchni już kilkukrotnie mieli okazję próbować różnorodnych potraw serwowanych w mobilnych restauracjach w ramach Festiwalu Smaków Food Trucków. Tym razem festiwal połączony zostanie z dużą dawką rozrywki w ramach imprezy Koniec Lata Party.
Jak zawsze na gości czekać będzie szeroki wybór dań inspirowanych kuchnią całego świata. 
Do udziału w czwartej edycji festiwalu organizatorzy zaprosili  food trucki, które zaserwują potrawy kuchni włoskiej, meksykańskiej, azjatyckiej, kubańskiej, hiszpańskiej, amerykańskiej, belgijskiej, a to nie wszystko. W menu mobilnych restauracji znajdą się takie pozycje jak pizza wypiekana w piecu opalanym drewnem, delikatne pierożki tybetańskie, kubańskie kanapki, tajskie wrapy, meksykańskie burrito, azjatycki pad thai czy też soczyste burgery. Wielbiciele słodkości z pewnością docenią smak świeżych donutów, owoców w belgijskiej czekoladzie czyhiszpańskich churros. 

Festiwal Smaków Food Trucków to możliwość spróbowania kuchni z wielu stron świata w jednym miejscu. Jest to również świetna okazja do spędzenia czasu z rodziną i przyjaciółmi. Poza masą pyszności na gości czeka wiele atrakcji w ramach imprezy Koniec Lata Party.  

Już teraz zarezerwujcie sobie czas
IV Festiwal Smaków Food Trucków w Gorzowie Wielkopolskim
24, 25 i 26 sierpnia 2018
ul. Fabryczna, przy Błoniach NadwarciańskichBrak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...