Obserwuj bloga przez email

III Festiwal Smaków Food Trucków w Gorzowie Wlkp.

Festiwal Smaków Food Trucków to ogólnopolskie cykliczne wydarzenie kulinarne. Organizowane jest od 2014 r. w coraz większej ilości miast w Polsce. Po raz trzeci zawita także i do Gorzowa. Również trzeci raz ma niesamowitą frajdę być partnerem kulinarnym tej smacznej imprezy.

slow food, food truck, impreza plenerowa, daylicookingFestiwal promuje ideę slow food, czyli jedzenie przygotowywane praktycznie na oczach klientów, ze starannie dobranych, świeżych produktów. Podczas tej dwudniowej imprezy będzie można spróbować dań z ponad 20 food trucków. Część z nich pojawiała się podczas poprzednich edycji, ale będzie też takie, które do naszego miasta zawitają po raz pierwszy.

Co oprócz pysznego jedzenia? 
Organizatorzy zapewnią nam m. in.: strefę dla dzieci, strefę chilloutu – muzyka, leżaczki, konkursy, zawody kulinarne z nagrodami, grę terenową z nagrodami. Kolejny raz będziemy także wybierać  „Najsmaczniejszego Food Trucka Festiwalu”.

Gdzie i kiedy odbędzie się III Festiwal Smaku Food trucków w Gorzowie Wlkp.?
Tym razem spotkamy się 19. i 20. maja w nowym miejscu, bo na Placu Grunwaldzkim.
W sobotę w godzinach od 12.00 do 21.00. Natomiast w niedzielę od godziny 12.00 do 20.00.

Zanim jednak spotkamy się na Festiwalu, zapraszam Was, abyście dołączyli do Wydarzenia na Facebooku, gdyż to własnie tam pojawiają się najświeższe informacje dotyczące imprezy. To tam przeczytacie o wszystkich food truckach, które pojawią się i - UWAGA! - będziecie mogli zdobyć bony na serwowane dania.
Zaglądajcie też na fanpage bloga, bo i ja będę miała dla Was kilka bonów do rozdania 😊


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...