Obserwuj bloga przez email

Wiosna z FITAqua - wygraj filtr do wody - KONKURS

Z okazji wiosny, która tak niechętnie i z ociąganiem do nas przyszła, wspólnie z firmą Amii, producentem marki FITAqua mamy dla Was konkurs, w którym możecie wygrać filtry do wody. Sama ich używam od ponad dwóch lat i nie wyobrażam już sobie, aby było inaczej. Piorę, myję się i gotuję tylko po przefiltrowaniu wody. To tylko pozornie fanaberia. Jeśli Twój czajnik szybko zachodzi kamieniem, a filiżanki po herbacie trudno domyć z osadu, to znaczy, że i Twoja woda wymaga filtracji i oczyszczenia. Ja tych problemów już nie mam, a mój czajnik w środku wygląda jak nowy, mimo, że używam go prawie dwa lata. Naczynia myjesz w zmywarce? Mając filtr do wody wystarczy połowa dotychczas stosowanego środka do mycia. Do prania również wystarczy dodać połowę płynu czy proszku. Włosy umyte przefiltrowaną wodą są puszyste, a skóra bez podrażnień i zaczerwienień. Nie przekonałam Cię? Weź udział w konkursie, wygraj filtr i sprawdź go we własnym domu.


Oto filtry, które można wygrać w konkursie:

Dlaczego warto filtrować wodę przed użyciem?
Woda z kranu może zawierać wiele szkodliwych substancji. Miejskie wodociągi coraz bardziej dbają o jej jakość, jednak to nie wystarczy, aby z naszych kranów płynęła taka woda, jaką deklarują testy przeprowadzane u źródła. Jeśli rozmawiamy o jakości wody w danym mieście, to opieramy się na testach, jakie regularnie przeprowadzane są przez odpowiednie służby. Jednak te testy dotyczą wody, która z wodociągów wychodzi. A czy zastanawiamy się ile kilometrów ta woda pokonuje i jakimi rurami płynie? Dlaczego zmieniamy czajniki? Bo niszczą się, zachodzą kamieniem i innymi osadami, prawda? A kto czyści i odkarmienia rury?... Wyobraźcie sobie jak one wyglądają w środku... Nimi płynie woda, której używamy do prania, mycia, która pijemy.


Chcesz mieć czystą i przefiltrowaną wodę w swoim domu?

Który z filtrów chcesz wygrać i dlaczego?

Weź udział w konkursie i wygraj jeden z filtrów lub zestaw

Regulamin konkursu:

  1. Organizatorem konkursu jestem ja, Małgorzata Kijowska, właścicielka bloga daylicooking.pl. Nagrody sponsoruje firma Amii, producent marki FITAqua. 
  2. Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest odpowiedź na pytanie: Który z filtrów chcesz wygrać i dlaczego? Odpowiedź należy wpisać w komentarzu konkursowego wpisu. Spośród wszystkich odpowiedzi zostaną wybrane przez organizatora 3 osoby, które otrzymają nagrody.
  3. Nagrodami w konkursie są: 1 filtr prysznicowy, 1 filtr pralkowo-zmywarkowy, 1 zestaw zawierający 1 filtr prysznicowy i 1 filtr pralkowo-zmywarkowy. Jedna osoba może wygrać tylko jedną nagrodę. Nagrody zostaną wysłane na terenie Polski na koszt sponsora, po uprzednim otrzymaniu od zwycięzcy danych do wysyłki oraz numeru telefonu do kontaktu z kurierem. W przypadku nieotrzymania tych danych w ciągu 3 dni od ogłoszenia wyników, nagroda przepada i otrzyma ją kolejna, wybrana przez organizatora osoba. Zwycięzcy zostaną ogłoszeni w ciągu 3 dni od zakończenia konkursu i podani w tym samym wpisie.
  4. Nagrody nie podlegają zamianie na równowartość pieniężną.
  5. Konkurs jest przeprowadzany na blogu daylicooking.pl w dniach od 14. kwietnia 2018 r. do 22.kwietnia.2018 r.
  6. Ewentualne reklamacje dotyczące wyłonienia zwycięzców należy składać drogą mailową na adres: blog@daylicooking.pl w ciągu 48 godzin od ogłoszenia wyników.
  7. Poprzez wzięcie udziału w konkursie uczestnik akceptuje Regulamin oraz wyraża zgodę na przetwarzanie danych osobowych na potrzeby konkursu. 

Zapraszam Was do wzięcia udziału w konkursie i życzę powodzenia 😊

Filtry FITAqua otrzymują:
  • filtr prysznicowy: Elwirka
  • zestaw filtrów: anna.kaminska.pl Gazeta.pl
  • filtr pralkowo-zmywarkowy: Danuta Czerpita


Gratuluję i proszę o przesłanie adresów do wysyłki

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...