Obserwuj bloga przez email

To już 5 lat... Urodzinowy konkurs z INKĄ

Kilka tygodni temu mój blog skończył 5 lat. Przegapiłam to jednak w niepojęty sposób. Te 5 lat zmieniło zupełnie i moje życie, i moją kuchnię. Poznałam wielu fantastycznych ludzi, gotowałam z uznanymi kucharzami, wygrałam kilka konkursów, w tym wyróżnienie w Blogu Roku 2014. To ostatnie zaowocowało chyba najcudowniejszą nagrodą, jaką kiedykolwiek zdobyłam: podróżą do Londynu i warsztatami kulinarnymi w studio Jamie Olivera. To wszystko wydarzyło się dzięki Wam, moim czytelnikom. Pora na krótkie podsumowanie tych lat.

5 lat bloga to blisko 900 wpisów i kilka tysięcy opublikowanych zdjęć. To wiele tysięcy czytelników regularnie dopingujących mnie do pracy. Pamiętam, że kiedy zakładałam blog, to nie miałam bladego pojęcia o robieniu zdjęć, a tym bardziej o promowaniu go w mediach społecznościowych. Pozycjonowanie to już była kompletna abstrakcja. Teraz wiem już trochę więcej, ale nadal się uczę, bo kto nie idzie do przodu ten się cofa. Marzę o profesjonalnym kursie fotografii kulinarnej, żeby w pełni wykorzystać sprzęt fotograficzny, jaki w tej chwili mam. Prowadzenie bloga to masa przyjemności, ale też tyle samo pracy i obowiązków. Każdy wpis, który pojawia się (nie tylko na moim blogu) to często wiele godzin pracy. Każdy ciepły komentarz, mail czy wiadomość od czytelnika sprawia, że chce się dalej pracować, ulepszać, rozwijać. Jesteście więc częścią tego wszystkiego.

Podobnie jak rocznica powstania bloga, nadchodzące święta to także czas refleksji, wspomnień i emocji. I właśnie te dwa wydarzenia są świetną okazją do zorganizowania konkursu z kawą Inką. Jest to jeden z niewielu produktów, który na naszym rynku dostępny jest od wielu lat. Kawę Inkę znają nasze mamy, babcie, prababcie. W sekrecie zdradzę Wam, że Inka jest moją rówieśniczką 😊 Tym bardziej cieszę się, że razem z nią mogę świętować. 

Z czym kojarzą Ci się święta?

Napiszcie w komentarzach z czym kojarzą się Wam święta. Jakie macie wspomnienia związane z tym czasem? Jacy ludzie, jakie smaki, zapachy, miejsca... Autorzy najbardziej poruszających opowieści otrzymają jeden z zestawów kawy Inki. Do rozdania są 4 zestawy, jakie widać na poniższym zdjęciu.
Na Wasze opowieści czekamy do 31. grudnia.
Zwycięzcy zostaną ogłoszeni pod tym wpisem w ciągu trzech dni od zakończenia konkursu.
Nagrody zostaną przesłane na podany adres w Polsce. Jeśli w ciągu trzech dni od ogłoszenia wyników nie otrzymam adresu, wtedy zostanie wybrana inna osoba.
Organizatorem konkursu jestem ja, a nagrody sponsoruje producent kawy Inka.


Zapraszamy Was serdecznie do wspólnego świętowania 😊

**********************************************

Oto lista nagrodzonych osób:

  • Karol B.
  • Agnieszka Rudzińska
  • Grażyna Zakrzewska
  • Dorota

Gratuluję i proszę o przesłanie adresów do wysyłki.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...