Obserwuj bloga przez email

II Festiwal Smaków Food Trucków w Gorzowie Wielkopolskim

Już w ten weekend (tj. 9 i 10 września) odbędzie się w Gorzowie Wlkp. druga edycja Festiwalu Smaków Food Trucków. Pierwsza odbyła się w kwietniu i cieszyła się spora popularnością, o czym świadczyły długie kolejki. Jak i poprzednio, na parkingu przy Galerii Manhattan ustawią się food trucki, które przyjadą z całej Polski i zaserwują nam pyszne dania. I tym razem mam przyjemność być partnerem kulinarnym wydarzenia. Z tej okazji wspólnie z organizatorami przygotowaliśmy szybki konkurs, w którym można zdobyć jeden z trzech bonów do wykorzystania w dowolnym food trucku. Szczegóły konkursu znajdziecie na blogowym facebooku. 

food truck, street food, daylicooking,

W kulinarną podróż dookoła świata gości zabierze ponad 20 „restauracji na kółkach” ze zróżnicowaną kuchnią. Dania w food truckach przygotowywane są przy klientach, ze świeżych, starannie dobranych składników. Na gości czekać będą m.in. potrawy kuchni azjatyckiej, francuskiej, hiszpańskiej, indyjskiej czy też meksykańskiej. Pełną listę food trucków znaleźć można w Wydarzeniu utworzonym na facebooku.

Zapowiada się bardzo pyszny weekend. Kulinarnemu wydarzeniu towarzyszyć będą atrakcje dodatkowe. Na festiwalu pojawi się pierwszy w Polsce Game Truck, czyli samochód wypełniony grami imprezowymi, rodzinnymi czy też logicznym marki Rebel. Odbędą się również zawody kulinarne z nagrodami w jedzeniu na czas m.in. półmetrowej zapiekanki, a uczestnicy wybiorą „najsmaczniejszego” food trucka festiwalu.

Mieszkańcy Gorzowa Wlkp. i okolic, zapraszamy Was na to pyszne kulinarne wydarzenie. 9. września (sobota) czekamy na Was w godzinach od 12:00 do 21:00. Natomiast 10. września (niedziela) od godziny 12:00 do 20:00. Parking przy Galerii Manhattan.

Już teraz zaplanujcie ten pierwszy weekend września z Festiwalem Smaków Food Trucków! 

street food, food truck, daylicooking, Gorzów impreza,

street food, fast food, food truck, weekendowa impreza w Gorzowie, daylicooking


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...