Obserwuj bloga przez email

Share Week 2017

Ruszyła VI. edycja Share Week. Jest akcja wymyślona przez Andrzeja Tucholskiego, która cieszy się coraz większą popularnością. O co w niej chodzi? Najogólniej mówiąc my, blogerzy, youtuberzy, vlogerzy, podcasterzy, polecamy innych twórców ze swojej dziedziny. Jest to jedyny tak cenny ranking, gdyż nie zdarza się, abyśmy sami polecali innych. Przecież ci "inni" to nasza potencjalna konkurencja 😊 Kryterium polecania jest zawsze takie samo: jakość i ważność danego twórcy  dla polecającego. O szczegółach możecie poczytać bezpośrednio na blogu Andrzeja.

Ja również, kolejny raz, dołączam do akcji, bo mam swoje ulubione miejsca w sieci. Wracam do nich, a także często polecam ich wpisy. Te osoby warte są polecania i reklamowania. Tworzą coś, co jest dla mnie cenne w różnych aspektach. 
Karolina kojarzona jest jako Pasje Karoliny oraz jako Karografia. Karografia to już nie tyle blog, co platforma, gdzie można znaleźć gotowe do pobrania szablony blogowe, a także umówić się na wgranie go czy też dowolną modyfikację. Z Karoliną znamy się od dawna, niemal od pierwszych dni istnienia naszych blogów. Jest bardzo skromną osobą i niezwykle kompetentną w tym co robi. Gdyby nie ona, mój blog nie wyglądałby tak pięknie 😊 Jest dla mnie najważniejszą osobą wśród twórców. Zresztą, o tym wspominam dość często, prawda? 😊Ewa Zakrzewska, znana nasza polska modelka plus size, czyli autorka bloga Ewokracja. Ewa na swoim blogu udowadnia, że większe nie znaczy brzydsze i gorsze. Pokazuje jak się ubierać, na co zwracać uwagę, jak dobierać dodatki etc. Przede wszystkim jednak przekonuje, że tracąc kilogramy możesz zyskać zdrowie, a nie sprawić, że jak za dotknięciem magicznej różdżki Twoje życie zmieni się w bajkę. Oprócz bloga, Ewa współprowadzi grupę na Facebooku, gdzie doradza bardziej indywidualnie każdej zagubionej plus size 😊  Chociaż z internetu "znałam" Ewę od dość dawna, to miałam okazję poznać ją osobiście w ubiegłym roku. To niesamowicie charyzmatyczna osoba, bardzo życzliwa dla ludzi i z pięknym uśmiechem, który ma nie tylko na twarzy, ale i w oczach. Tak, Ewa stała się dla mnie kimś ważnym, podziwiam jej odwagę i otwartość. Dlatego własnie znalazła się w tym zestawieniu.Marzena Szkodzińska, czyli Kulinarna Maniusia, to kolejna z moich bardzo dobrych blogowych koleżanek. Pojawiła się nagle i jak burza wdarła się w blogosferę. Na początku straszne zdjęcia (takie straszne jak i moje!), z czasem zaczęła coraz piękniej fotografować i dopieszczać swój blog. Wpis za wpisem, w tempie błyskawicy. Warsztaty, wyjazdy, imprezy. Marzena jest niemal wszędzie 😊 Dlaczego jest dla mnie ważna? Marzena to niezwykle ciepła i życzliwa osoba. Imponuje mi swoją systematycznością i skutecznym dążeniem do celu.
Vademecum Blogera, czyli Beata Redzimska i jej świat. To kolejne wyjątkowe miejsce, do którego chce się wracać. Oprócz porad typowo dla blogerów, można znaleźć prawdziwie życiowe wpisy, pełne mądrości i doświadczenia. Beata należy do tych osób, które nie kreują się w sieci, lecz pokazują siebie razem ze swoimi słabościami. Chyba to własnie te drobne słabości czynią Beatę tak bardzo wiarygodną. Kiedy dołączymy do tego skromność i życzliwość, to wiadomo, że do takiej osoby będzie się wracać. Oprócz blogowania Beata prowadzi na Facebooku grupę wsparcia, gdzie inni blogerzy mogą się promować i szukać porad.
Ten blog jest zapewne znany wielbicielom śródziemnomorskich smaków i cudownej fotografii kulinarnej. Zuzia Ploch jest po prostu mistrzynią. Oprócz wspaniałych smaków, funduje nam zupełnie bezinteresownie fotograficzną wiedzę. Dzieli się swoimi sekretami, cierpliwie tłumaczy w jaki sposób fotografuje. To jedna z osób, które szanuję i podziwiam. W dzisiejszych czasach nie spotyka się takich ludzi często. Wiele rzeczy wypracowała mozolnie sama, ale nie ma oporów, aby tę wiedzę przekazać. Zresztą, z Zuzią wystarczy zamienić kilka słów, aby polubić ją. Chilli, czosnek i oliwa - zapamiętajcie ten blog 😊
Elisabeth Brzeski - projektuje i szyje cudowne kreacje. Na jej blogu można zobaczyć śmiałe stylizacje, pełne nasyconych kolorów i niesamowitych zestawień. Ela pokazuje, że kobieta dojrzała nie musi być nudnie ubrana, że może bawić się kolorem i strukturą tkanin. Bardzo często, kiedy oglądam jej zdjęcia, to łapię się za głowę! Nigdy nie pomyślałabym, aby pewne kolory zestawić, a tu okazuje się, że można, że to daje fantastyczny efekt. Myślę, że każda kobieta powinna od czasu do czasu zerknąć do szafy Elisabeth.


Niektórzy wiedzą, ze mam kota...na punkcie mojego rudego kota. Pewnie dlatego tak bardzo lubię innego rudego kota, Andrzeja. Rudy kot Andrzej to blog prowadzony przez Anię. Pamiętam ich początki, kiedy Andrzej był młodziutkim kotem. Potem do rodziny dołączył Tymek i - jeśli mam być szczera - zastanawiałam się, czy Ania nie porzuci bloga. Nie porzuciła, co mnie niesamowicie cieszy 😊 Jeśli lubisz koty, to jest to miejsce dla Ciebie. Tylko uważaj, bo Andrzej potrafi zawrócić w głowie.
Mogłabym wymieniać jeszcze długo, bo cudownych ludzi i wspaniałych miejsc jest sporo. Moja lista i tak jest dłuższa, niż powinna być. Z tych siedmiu wspaniałych muszę wybrać trójkę, którą wpiszę w formularzu. Obawiam się, że to i tak będzie wybór na chybił trafił. Mam nadzieję, że jeśli nie znacie poleconych przeze mnie miejsc, to odwiedzicie je przynajmniej 😊Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...