Obserwuj bloga przez email

Wakacyjna forma z GO! SLIM

Lato stoi już u progu. Coraz wyższe temperatury powodują, że ubieramy się lżej i odsłaniamy więcej ciała. Nic dziwnego, iż wielu z nas zauważa, że zimowe lenistwo pozostawiło tu i ówdzie nadmiar ciałka. Chciałoby się zrzucić przynajmniej kilka kilogramów i wyglądać jak najlepiej w szortach, sukienkach czy innych dopasowanych letnich strojach. Najprościej byłoby prowadzić taki tryb życia, aby nie dopuszczać do sytuacji, kiedy trzeba pozbywać się nadmiaru kilogramów. No cóż, czasami teoria rozmija się z praktyką.Co zrobić aby szybko, ale przede wszystkim zdrowo wrócić do formy?

Rozsądne odżywianie to podstawa. Ograniczenie słodyczy, nadmiaru tłuszczu (zwierzęcego) w pożywieniu i przede wszystkim dieta dobrze zbilansowana pod względem wartości odżywczych i kaloryczności. Jeśli do tego dodać odpowiednią dawkę wysiłku fizycznego, to sukces gwarantowany.
Często jednak poszukujemy preparatów wspomagających procesy spalania tkanki tłuszczowej. Przy ich pomocy szybciej chudniemy i szybciej osiągamy zamierzone efekty. Ważne jest jednak, aby wybierać preparaty, które nam nie zaszkodzą.

Chcę Wam dzisiaj przedstawić  GO! SLIM.  Formuła preparatu oparta jest na naturalnych aktywnych składnikach przyspieszających spalanie:

Gorzka pomarańcza – reguluje prace układu pokarmowego wpływając na apetyt: jemy mniej, spalamy efektywniej.
Kofeina bezwodna – przyspiesza przemianę materii i pobudza pracę jelit, tym samym przyśpieszając trawienie.
Cayenne+imbir+zielona herbata – aktywują procesy spalania i usuwanie komórek tłuszczowych.
L-karnityna – stymuluje pozbywanie się tłuszczu.
Jod – wspomaga prawidłowe działanie tarczycy, która ma wpływ na to czy tyjemy, czy też chudniemy.W jaki sposób działa GO! SLIM?

SPALA TŁUSZCZ
Regularne stosowanie tabletek spowoduje, że pozbędziesz się nadmiaru tkanki tłuszczowej już po kilku tygodniach od rozpoczęcia kuracji.
DODAJE ENERGII
Zażyj tabletkę na pół godziny przed planowanym wysiłkiem fizycznym i poczuj różnicę. Energia będzie Cię rozpierać.
WZMACNIA ORGANIZM
Dzięki GO! SLIM poczujesz wzrost siły i odporności. Wykonasz ćwiczenia fizyczne, które wcześniej były nie do zrobienia.
POPRAWIA SAMOPOCZUCIE
Stosowanie GO! SLIM i efekty jego działania spowodują, że poczujesz się lepiej, bo będziesz lepiej wyglądać.GO! SLIM nie spowoduje, że schudniemy 10-20-30 kg w ciągu miesiąca. Schudniemy rozsądnie i zdrowo, przeciętnie około 5 kg. Jest to zdrowsze i nie spowoduje efektu jo-jo. Jeśli oprócz zażywania GO! SLIM będziemy rozsądnie odżywiać się i dołączymy do tego sporą dawkę ruchu, to na pewno tych utraconych (bez żalu) kilogramów będzie więcej. Nie jest to cudowny środek na super sylwetkę, ale preparat maksymalnie wspomagający spalanie.


*Wpis powstał we współpracy z GO!Slim

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...