Obserwuj bloga przez email

Polecane blogowanie - kwiecień 2016

W marcu nie było wpisu z cyklu "Polecane blogowanie", ale za to był wpis "Share Week". W tym miesiącu mam dla Was kolejną porcję ciekawych blogów i wpisów.

Iwonę znam od dawna. Współpracujemy przy publikacji magazynu "Życie ze smakiem".Kiedyś była też grupa "Babeczki" i magazyn "Chochla". Iwona smakuje życie cudownie gotując i piekąc. Jej ciasta, a zwłaszcza torty, wzbudzają mój zachwyt. W pieczeniu chleba i bułek jest dla mnie mistrzynią.

Gaja to autorka bloga Plantacja pozytywnych myśli, bloga "do myślenia", jak to ja określam. Chyba każdy jej tekst zmusza do przystanięcia na chwilę i zastanowienia się nad życiem. To naprawdę ciekawe miejsce, zajrzyjcie sami.

Jeśli lubicie blogi podróżnicze ze sporą dawką stylizacji w wykonaniu dojrzałej kobiety, to zapraszam do Basi. Iść w stronę słońca... to blog pełen uśmiechu, kolorów i radości. Basię znam troszkę bliżej, więc wiem, że jest tak samo ciepła w życiu jak i na swoim blogu.

Marzena jest dla mnie mistrzynią makijażu. Jej "oka" są cudowne po prostu! Oprócz makijażowych propozycji i sztuczek znajdziecie tam recenzje kosmetyków, a to zapewne większość pań zainteresuje.

Moja słabość do kotów jest chyba znana wielu. Tym bardziej do rudych kotów, takich jak Andrzej. Mam nadzieję, że "mama" Andrzeja nie będzie miała mi za złe za to co teraz napiszę, ale kiedy w rodzinie pojawił się mały Tymek, to troszkę obawiałam się, że blog Andrzeja pójdzie w zapomnienie. Nic z tego. Mimo małego dziecka, Andrzej nadal jest ubóstwiany. I nic dziwnego ;)

Rabarbarowo poznałam niedawno. Cudowne, kolorowe jedzonko i nie tylko. Nie zaglądajcie tam, jak jesteście głodni ;)

Odkryte literyKreatywny blog o życiu w domu na wsi. Pamiętam pierwsze wpisy Agnieszki, bo zaglądam do niej od początku jej blogowania. To magiczne miejsce. Dzieci, pasje, życie. Warto dodać do ulubionych.

Niektóre miejsca powtarzają się w moich poleceniach, ale to tylko oznacza, że nic nie tracą na atrakcyjności. To własnie do takich miejsc warto powracać.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...