Obserwuj bloga przez email

Share Week 2016 Autorzy polecają Autorów

Niewielu blogerów nie zna Andrzeja Tucholskiego i jego corocznego zestawienia Share Week. W ubiegłym roku przyłączyłam się i również polecałam swoich faworytów w ramach tej akcji. W tym roku nie mogło być inaczej. Upss...cofnij...jest inaczej, bo znacznie trudniej. Z roku na rok powstaje sporo nowych blogów, a ja trafiam na coraz to inne, które zachwycają mnie.


O co chodzi w Share Week?

Na swoim blogu lub kanale wideo publikujesz materiał, w którym polecasz innych autorów (blogerzy – blogerów a youtuberzy – youtuberów). Kryterium jest JAKOŚĆ i WAŻNOŚĆ danego autora w Twoim życiu (zasięgi, popularność itp – tym razem nieistotne)

Wybór tylko 3 blogów jest trudny, gdyż ubiegły rok był dla mnie dość intensywny jeśli chodzi o tzw. blogerskie życie. Tak jak wspomniałam na początku, poznałam wiele nowych osób i wiele nowych blogów. Spośród tego sporego grona niezmiernie ciężko jest wybrać te wyjątkową garstkę. Nie mam jednak wyjścia. Poniżej 5 ważnych dla mnie miejsc, z tej piątki muszę wybrać 3, które polecę Andrzejowi do zestawienia. Będzie ciężko...Pasje Karoliny znam od początku mojego blogowania. Miałam też szczęście poznać Karolinę osobiście podczas ubiegłorocznej imprezy See Bloggers w Gdyni. Jest osobą niezwykle sympatyczną, ciepłą i bardzo (za bardzo) skromną. Od pewnego czasu prowadzi też serwis Karografia, gdzie można kupić lub pobrać za darmo piękny szablon wraz dodatkami. Karolina od początku zajmuje się szatą graficzną mojego bloga. Mam do niej zaufanie, jest rzetelna i profesjonalna. Polecam każdemu, kto chciałby upiększyć swoja stronę. 


Vademecum Blogera to również blog, który znam od bardzo dawna. Beata na fb prowadzi grupę wsparcia i promocji dla blogerów, na swoim blogu podpowiada jak pozycjonować, fotografować i udoskonalać swoją stronę. Skromna, sympatyczna, bezinteresownie dzieląca się swoja wiedzą.  Beaty nie poznałam osobiście, ale wierzę, że kiedyś to się stanie. 


Natalia z Jest Rudo to skarbnica wskazówek jak fotografować. Wielokrotnie korzystałam z jej pomocy, również mailowo. Natalia niedawno założyła sklep Mój Szop, gdzie można kupić lekcje fotografii czy akcje do programów do obróbki zdjęć. Napisałam do niej maila, w którym prosiłam o radę, jakie lekcje u niej kupić, zastanawiałam się nad pełnym pakietem. I wiecie co? ona wtedy mnie kupiła swoją uczciwością. Odradziła pakiet, a poleciła dwie konkretne lekcje. W natłoku firm nastawionych tylko na zysk, takie podejście jest na wagę złota.


Jedz z apetytem - moi uważni czytelnicy znają Ewę i jej polsko-libańską kuchnię. Ewę polecam często, bo fantastycznie gotuje i jest niesamowitą osoba. Nasza znajomość zaczęła się dość dawno od maila, który Ewa do mnie napisała. Pytała mnie o coś, teraz już nawet nie pamiętam co to było, ale korespondowałyśmy długo. Spotkałyśmy się, podobnie jak z Karoliną, podczas ubiegłorocznego See Bloggers. To zwariowana i pozytywnie zakręcona babeczka, z milionem pomysłów na minutę. Kocha jeść, kocha gotować, kocha ludzi. 


Na koniec Reaktor Stylu. Blog - strona - portal? Nie wiem. Wiem, że to miejsce wyjątkowe w sieci, bo poświęcone szeroko rozumianej kindersztubie. Jeśli wiesz co to słowo oznacza, to musisz zostać czytelnikiem Reaktora. Jeśli nie wiesz - tym bardziej powinieneś. Reaktor Stylu to miejsce przede wszystkim dla mężczyzn, ale nie tylko. Każdy, komu dobre maniery, kultura i klasa nie są obce, znajdzie dla siebie sporo ciekawych rzeczy.


Z bólem serca dokonałam tego wyboru...


Zachęcam każdego z Was, blogerów, do wzięcia udziału w tej akcji. W taki sposób możemy sami siebie wypromować,a  także wesprzeć mniej znane blogi. Szczegóły, a także wcześniejsze edycje Share Week, znajdziecie u Andrzeja Tucholskiego. 
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...