Obserwuj bloga przez email

Polecane blogowanie - luty 2016 i linkowe party

Luty w blogosferze to przede wszystkim jeden temat: Blog Roku, a raczej Gala Twórców, bo tak teraz ten konkurs ma się nazywać. My, startujący w nim, agitujemy, prosimy i namawiamy, aby to własnie na nas zagłosować :)
Ale nie tylko tym wydarzeniem żyjemy przecież. Jest też normalne (o ile bloger może mieć takowe) życie. Powstają ciekawe wpisy, odkrywamy nowe blogi. W poprzednim wpisie z cyklu "Polecane blogowanie" zapraszałam Was do dzielenia się ciekawymi linkami, choćby do swoich własnych postów. Dzisiaj pojawił się już gadżet, za pomocą którego możecie te linki dodać.

Blog zyskał nowy wygląd, choć kolory, baner i logo pozostało to samo. Autorką tych zmian jest Karolina, choć w tej chwili powinnam raczej napisać, że firma Karografia. Karolina rozwija się, a jej pasja staje się sposobem na życie. Dzięki niej wiele stron zyskuje piękne szaty. Karolina, wielkie dzięki.

Króliczka Doświadczalnego zna chyba wielu z Was. Ja zaglądam kiedy chcę poczytać coś ciekawego, czasem kontrowersyjnego, ale przede wszystkim autentycznego. Marzy mi się wyjazd do Włoch, a opis Bolonii motywuje mnie jeszcze bardziej. Może uda się w tym roku :)

Kiedy zaczynałam blogowanie, to natrafiłam na Vademecum Blogera, blog powstały mniej więcej w tym samym czasie, ale jakże pomocny. Do dzisiaj zaglądam do Beaty, to niezwykle skromna osoba, czym przyciąga jak magnes. Jeśli poszukujesz wskazówek jak rozwijać swojego bloga, to zerknij właśnie do Beaty.

Reaktora Stylu polecałam już,a le dzisiaj chciałabym zwrócić Waszą uwagę na ciekawy wpis dotyczący szeroko rozumianej kultury. 4 książki o etykiecie na pewno podpowiedzą nam jak stać się kimś, o kim inni powiedzą "to jest kulturalny człowiek".

Na koniec coś dla pań. A może nie tylko dla nich :) Interesujesz się modą? śledzisz różne style, żeby wiedzieć, co jest najmodniejsze? Modowy kalejdoskop u Eli Brzeski dostarczy Ci wielu inspiracji. Pani Domu rozpoczyna nowy cykl wpisów pod tytułem Drogeryjny Tajny Agent. Co się za tym kryje? sprawdźcie.


Chciałabym, abyście podzielili się swoimi ulubionymi miejscami. Zapraszam do dodawania linków., także swoich. To miejsce również na Waszą reklamę. Wystarczy kliknąć w Add your link, a w polu Link title tytuł polecanego posta.Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...