Obserwuj bloga przez email

Polecane blogowanie - październik 2015
Mamy drugą połowę października, więc najwyższy czas na porcję polecanych blogów. 


Brulion spadochroniarza - skąd nazwa? poszperajcie u Magdy, znajdziecie odpowiedź :) Dlaczego polecam Magdę? bo przede wszystkim jest niezwykle ciepłą osobą, czytając jej wpisy i komentarze uśmiecham się do niej. Poza tym, oczywiście, fajnie gotuje, gdyby nie to, nie zaglądałabym przecież do niej :)

Pożeraczkę znają prawie wszyscy. Ci, którzy nie znają, muszą poznać. Ten blog to iście wybuchowa mieszanka dowcipu, ciekawych opowieści i niesamowitych smaków. Czasami mam wrażenie, że czuję zapach wydobywający się z kuchni Gin ;)Patrycja Pieguska to ktoś, z kim chętnie umówiłabym się na wielką kawę, najlepiej z (dużą) lampką dobrego wina. Bardzo żałuję, ze nie udało się nam spotkać podczas mojego pobytu w Londynie. Patrycja należy do tego wyjątkowego grona blogerek, które zawsze są sobą. Nie udaje, nie jest sztuczna, nie goni za popularnością za wszelką cenę. Patrycji nie da się nie lubić. Sami sprawdźcie.

Na koniec coś dla prawdziwych mężczyzn :)

Reaktor stylu tak pisze o sobie:  To nie jest kolejny blog o modzie. To nie jest pompatyczny klub sztucznych dżentelmenów. To miejsce dla konkretnych facetów, którzy uprzejmości nie uważają za słabość, nie boją się rozwijać, ale chcą zachować autentyczność.
Jeśli jesteś facetem, zajrzyj tam przynajmniej. Jeśli uważasz, że Twój facet to prawdziwy mężczyzna, pokaż mu to miejsce.


Mam nadzieję, że zainteresowałam Was i przynajmniej zerkniecie do polecanych przeze mnie miejsc. Jeśli macie swoje ulubione inne blogi, albo takie jakich nie znam, wpiszcie je w komentarzu poniżej :) promujmy ciekawe miejsca, promujmy siebie wzajemnie :)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...