Obserwuj bloga przez email

Życie ze smakiem. Magazyn nie tylko kulinarny

Mało mnie na blogu ostatnio, ale lada dzień to się zmieni. Niestety, kilka tygodni temu "ulubiona" sąsiadka zalała nam niemal całe mieszkanie. W jednym z pokojów poodpadał tynk, baliśmy się nawet o instalację elektryczną, bo woda lała się (dosłownie) każdym otworem, każdą lampą i kontaktem. Wykorzystując jednak to, że trzeba usunąć szkody, postanowiliśmy przerobić "trochę" mieszkanie. Nie zdawałam sobie sprawy, że wyjdzie z tego tyle pracy, ale coś mi się zdaje, że będzie cudnie :) Obiecuję, że już za kilka dni zaczną pojawiać się nowe wpisy, z taką regularnością, jak dotychczas.
Tymczasem chcę Wam cos pokazać. Coś, nad czym pracowałam wraz z kilkoma blogerkami od pewnego czasu. 


Magazyn "Życie ze smakiem" to nie tylko kuchnia, to także odrobina podróży, kosmetyki i tego wszystkiego, co interesuje nas na co dzień. Znajdziecie tam instrukcję jak samodzielnie wykonać ocieplacze na kubki, tam modne od pewnego czasu. Magazyn udostępniłyśmy kilka dni temu, ale ilość wyświetleń już jest całkiem spora :) a to nas bardzo cieszy :)
Chcę podziękować wszystkim dziewczynom, które razem ze mną pracowały nad magazynem, a szczególnie Magdzie, która składała całość i dopracowywała szczegóły.
Pracujemy już nad kolejnym numerem, który ukaże się w grudniu i - jak słusznie domyślacie się - będzie poświęcony Bożemu Narodzeniu i powitaniu Nowego Roku. Pojedyncze wpisy z magazynu, a także linki do wszystkich (obecnego i przyszłych) wydań znajdziecie tam klik


Życzę Wam miłej lektury :) 


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...