Obserwuj bloga przez email

Polecane blogowanie - wrzesień 2015

Mamy już wrzesień, więc najwyższa pora na kolejny wpis z cyklu Polecane blogowanie. Dzisiaj mam dla Was prawdziwą mieszankę różnorodności. Myślę jednak, ze każdy znajdzie przynajmniej jedno miejsce, które go zachwyci. Jak zawsze, wybrałam spośród moich ulubionych, gdzie zaglądam bardzo często.
      
Biznesownik, blog prowadzony przez Andrzeja Wójcika, a powstał mniej więcej w tym samym czasie co mój blog. Jest perełką dla wszystkich interesujących się ekonomią i najogólniej rozumianymi sprawami społecznymi. Znajdziecie tam aktualizowane na bieżąco notowania giełdowe, ceny walut i informacje o tym, co dzieje się w Polsce i na świecie. Biznesownik był jednym z pierwszych blogów, które zaobserwowałam po stworzeniu daylicooking. Polecam go Wam, warto zaglądać do Andrzeja.Smacznie, pomysłowo, kolorowo, a przede wszystkim słodko :) Jeden z najsmaczniejszych blogów ze słodkościami. Sosna wymyśla czasem takie cuda, że aż chce się wyciągnąć rękę i podkraść odrobinkę ;) A przy tym to bardzo sympatyczny facet, sami zerknijcie :)


Asia - Whatka - pisze chyba głównie o kosmetykach. Robi to jednak w dość wyjątkowy sposób, jest bardzo bezpośrednia, a do czytelników zwraca się w taki sposób, jakby rozmawiała z dobrymi znajomymi. Kiedy zaglądam do Asi, to po prostu uśmiecham się z wielką sympatią do tego, co robi. 


Portal dla blogerów i dla tych, którzy szukają najciekawszych wpisów z całej blogosfery. W bardzo prostu sposób można zgłaszać wpisy własne lub znalezione w sieci, które pojawiają się potem na stronie głównej. Jest to świetne miejsce dla początkujących blogerów, aby pokazać się szerszemu gronu czytelników. Blogerzy z dłuższym stażem mogą również zareklamować swoje wpisy. Chcesz wiedzieć co ciekawego w blogosferze? chcesz być na bieżąco? zajrzyj na bloglov.es

Ela Dziurkowska, autorka bloga, to dość zwariowana osoba - w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Ona sama o swoim blogu pisze tak:  Dieta to sposób odżywiania, a nie czarny chleb i czarna kawa. Jako kulinarny i dietetyczny amator staram się tego trzymać. Obalam mity i stereotypy, które przez lata przywarły do niektórych produktów. Dlatego moja kuchnia czasem bywa eklektyczna, żeby nie powiedzieć szalona.  Musicie zajrzeć do Eli. Oprócz ciekawych przepisów znajdziecie dowcipne teksty na ciekawe tematy. U Eli jest smacznie i po prostu fajnie :)Mieszanka włoskiej i polskiej kuchni podana w sposób lekki i prosty. Można chcieć więcej? U Kasi znajdziecie prawdziwe włoskie specjały, które poznała mieszkając wiele lat we Włoszech. Dla mnie jest autorytetem i kiedy szukam jakiegoś włoskiego przepisu, to najpierw zaglądam do niej. Kasię poznałam podczas warsztatów kulinarnych i od razu polubiłam, bo jest bezpośrednią i sympatyczna osobą. Gdybyście szukali włoskiego przepisu, a nie znajdziecie go na jej blogu, śmiało możecie napisać do autorki :)
Życzę ciekawej lektury. Mam nadzieję, że znajdziecie wśród moich propozycji miejsca, gdzie zatrzymacie się na dłużej :)
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...