Obserwuj bloga przez email

Andrzejkowe szybkie przysmaki

Dzisiejsza noc upłynie wielu z nas na zabawie. Będzie to chyba najbardziej tajemnicza noc ;) Andrzejki obchodzą duzi i mali. Już dzieci w przedszkolu bawią się we wróżby, nastolatki niby nie wierzą "w te brednie", ale wosk leją ;) dla dorosłych to chyba przede wszystkim noc zabawy :) Często nie planujemy nic, żadnych gości, żadnych imprez. Noc ta bywa jednak przewrotna i może się okazać, że nagle ktoś się zapowie w ostatniej chwili i trzeba będzie przygotować oprócz dobrych humorów, jeszcze coś do zjedzenia.
Chciałabym zaproponować Wam kilka potraw, jakie zdążycie przygotować w krótkim czasie - że będą smakować, nie mam żadnych wątpliwości :) są to jedne z moich ulubionych propozycji :)
Na gorąco:


Na zimno:
Na słodko:Życzę wszystkim udanej zabawy i samych szczęśliwych wróżb :) a Andrzejom oczywiście wszystkiego najlepszego :)


9 komentarzy:

  1. Mniam. Słodkimi przekąskami narobilas mi smaka. Ps. Na weekendzie zabieram się za racuszki! :-)

    OdpowiedzUsuń
  2. Wszystkie sa wspaniale i na pewno pyszne, ale najpierw skosztowalabym lososiowa przekaske, bo uwielbiam lososia pod kazdya postacia:):) Dziekuje za wspaniale przepisy i serdecznie pozdrawiam:):)

    OdpowiedzUsuń
  3. Nasze Andrzejki były ciche i skromne. Mój M. jest A... Buziaki!

    OdpowiedzUsuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...