Obserwuj bloga przez email

"Dzień Matki" - konkurs nie tylko dla mam - WYNIKI

Ogłoszony wraz z firmą Dafi konkurs z okazji Dnia Matki cieszył się popularnością wśród Was. Zgłosiło się 17 osób, jedno zgłoszenie nie zawierało adresu mailowego, więc zostało odrzucone przeze mnie, niestety. Wybór był bardzo trudny, chyba najtrudniejszy z wszystkich organizowanych przeze mnie konkursów. Uwierzcie, że chciałabym nagrodzić wszystkie zgłoszenia. Niestety, nagrody są tylko dwie :( Nie przedłużając ogłaszam, że zestawy: szklany dzbanek filtrujący ze wskaźnikiem LED sensor + filtr magnezowy Dafi AquaMag + książeczka Dafi z przepisami na zimne napoje otrzymują:


i


Za chwilę wyślę do Was maila potwierdzającego wygraną i będę czekać 3 dni na Wasze adresy do wysyłki nagród.

Zwyciężczyniom gratuluję, a wszystkich zapraszam na kolejny konkurs, który już niebawem. Tym razem będziecie musieli popisać się w kuchni, a zwycięzcę tym razem wybiorą czytelnicy :) 

Wszystkim Mamom, o których pisały uczestniczki zabawy życzę wszystkiego najcudowniejszego, słońca każdego dnia, uśmiechu, zdrowia i miłości :)

13 komentarzy:

 1. jeszcze raz gratuluję zwyciężczyniom - Wasze adresy przekazałam już sponsorowi :)
  wszystkim biorącym udział w konkursie gratuluję kreatywności - to był niesamowicie trudny wybór :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Dziękuję - moja paczuszka dotarła :) https://www.facebook.com/media/set/?set=a.846803858681543.1073741847.100000558113278&type=1&l=3e011ce072 pozdrawiam i czekam na kolejne konkursy :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. życzę zadowolenia z dzbanka :)

   Usuń
  2. Dziękuje jeszcze raz - konkurs bowiem był niespodziewaną inspiracją do rozpoczęcia nie tylko filtrowania wody ale i pisania bloga. Pozdrawiam tym mocniej :D

   Usuń

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...