×

Błyskawiczne piątki

"Błyskawiczne piątki" to wspólna cykliczna akcja nie tylko blogerów. 
W każdy piątek na blogach będą się pojawiać wpisy z przepisami kulinarnymi, poradami, wskazówkami. Ma je łączyć jedno: błyskawiczne przygotowanie. 
Przepisy kulinarne muszą przedstawiać szybkie i nieskomplikowane potrawy. Na blogach kosmetycznych można umieszczać wskazówki czy porady dotyczące np. szybkiej regeneracji skóry. 
Dlaczego piątek? Dlatego, że po piątku jest sobota, a to taki dzień, który w większości domów oznacza większe sprzątanie, zakupy na cały tydzień, pranie, etc. Zatem właśnie w piątek chcemy podpowiadać jak przygotować szybkie śniadanie, obiad czy kolację; jak szybko wykonać prosty makijaż czy naprawić złamany paznokieć. Wpisy piątkowe mają inspirować i pomagać. 

Zapraszamy do grupy także osoby, które nie prowadzą bloga. Mogą wpisywać swoje szybkie sposoby na różne rzeczy. Grupa działa na facebooku i jest otwarta. 
  • Disqus
  • Facebook

Prześlij komentarz


Wszystkie zdjęcia i teksty na tym blogu objęte są prawami autorskimi. Zgodnie z Ustawą o prawach autorskich kopiowanie, przedruk, rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie, bez zgody autora jest zabronione. Baner i personalizacja szablonu autorstwa firmy Karografia.pl