×

Babeczki na 9 sposobów

Już dawno nie było wpisu z cyklu "Najlepsze" - zakładkę do innych zestawień znajdziecie na górze. Postanowiłam zatem dzisiaj zebrać kilka przepisów na babeczki. Moje ulubione, sprawdzone wielokrotnie i lubiane także przez innych. Na pewno znajdziecie wśród nich takie, które i Wam przypadną do gustu, a raczej smaku.

Orzechowe powidła możecie zastąpić zwykłymi lub wymieszać je z uprażonymi na suchej patelni, drobno posiekanymi orzechami Czerwone babeczki z białym kremem.

Czekolada i płatki migdałowe to doskonałe dodatki do babeczek.

W przepisie podana jest "Czekola blond" czyli krem z białej czekolady. Możecie zastąpić ją białą czekoladą rozpuszczoną z odrobiną słodkiej śmietanki.Muffinki troszkę inaczej, bo z drożdżowego ciasta.Ciekawy pomysł na kolację.Czereśnie można zastąpić dowolnymi ulubionymi owocami.Coś dla wielbicieli czekolady.Pyszne połączenie kawowego smaku z figami.
  • Disqus
  • Facebook

Prześlij komentarz


Wszystkie zdjęcia i teksty na tym blogu objęte są prawami autorskimi. Zgodnie z Ustawą o prawach autorskich kopiowanie, przedruk, rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie, bez zgody autora jest zabronione. Baner i personalizacja szablonu autorstwa firmy Karografia.pl