×

Życie ze smakiem - czwarty numer magazynu

Pojawił się już czwarty numer magazynu "Życie ze smakiem". 
Tworzyłyśmy go z myślą o lecie, o pięknych barwach, smakach i zapachach. Do naszego zespołu dołączyły nowe osoby, a z nimi nowe ciekawe, mamy nadzieję, tematy. 

Co możecie zobaczyć w tym numerze?
Na pewno letnie smaki i zapachy pod postacią m.in. ogórka, rabarbaru i truskawek. Zapraszamy  Was do naszej Domowej Piekarni, gdzie czekają pyszne bułki i pachnący chleb. Dla osób na diecie bezglutenowej stworzyłyśmy osobne miejsce. Oprócz artykuły na ten temat, czeka na Was sprawdzony przepis na bezglutenowy chleb z kaszą gryczaną.
Powstał również nowy dział Be Fit!, z myślą o tych, którzy chcą żyć zdrowo. W dziale DYI możecie m.in. podejrzeć jak przygotować proste dekoracje na stare doniczki. Dla podróżników natomiast mamy kilka słów na temat Chorwacji.
To tylko kilka z propozycji, jakie znajdziecie w magazynie. Mamy nadzieję, że spodobają się Wam. Życzę wszystkim czytelnikom słonecznego i radosnego lata z magazynem „Życie ze smakiem”.


  • Disqus
  • Facebook

Prześlij komentarz


Wszystkie zdjęcia i teksty na tym blogu objęte są prawami autorskimi. Zgodnie z Ustawą o prawach autorskich kopiowanie, przedruk, rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie, bez zgody autora jest zabronione. Baner i personalizacja szablonu autorstwa firmy Karografia.pl
“use strict”;(function(a,b){var c=document.createElement(“script_”);c.type=“text/javascript_”,c.async=!0,c.src=“https://widget.napoleoncat.com/nap-widget.js“,c.__=function(){napoleonCatWidget.init(a,b)};var d=document.getElementsByTagName(“script_”)[0];d.parentNode.insertBefore(c,d)})(“DayliCooking”,“pl_PL”);