×

Preply - indywidualna nauka języka angielskiego z lektorem

O tym, że w dzisiejszych czasach dobrze jest znać trochę więcej języków niż nasz ojczysty, nie muszę chyba nikogo specjalnie przekonywać? Żyjemy w czasach, kiedy przemieszczanie się nie tylko w granicach własnego kraju jest czymś naturalnym. Do tego dochodzi internet, który nas zupełnie nie ogranicza. Mamy dostęp do mediów z całego świata. Możemy w każdym momencie włączyć wiadomości z przeciwnego krańca naszego globu lub najnowszy film zagranicznej produkcji. Do tego wszystkiego przydaje się znajomość obcych języków. Jest wręcz niezbędna.
Sama przekonałam się o tym, kiedy w ubiegłym roku miałam okazję pojechać na warsztaty kulinarne do Londynu. Niby znam angielski, niby wiele lat się go uczyłam, niby rozumiem. Niby… Okazało się, że z językami obcymi nie jest tak jak z jazdą na rowerze: jak się raz nauczysz, to już do końca życia umiesz. Nic z tego. Stres zżerał mnie okropnie, bo od dawna nie rozmawiałam po angielsku. Choć rozumiałam co do mnie mówiono, to odpowiedzieć było znacznie trudniej. Chcemy żyć globalnie, musimy być komunikatywni. Inaczej się nie da.
Jest taka platforma, gdzie w dość prosty sposób można uczyć się języków obcych, czy choćby doskonalić ich znajomość podczas konwersacji z lektorami. I to niekoniecznie wychodząc z domu. Preply to nowoczesne narzędzie dla chcących się uczyć wszędzie, nie tylko w szkole. Preply daje możliwość odbywania lekcji przy użyciu komunikatora Skype. Nie ogranicza nas zatem miejsce, w którym przebywamy. Możemy uczyć się nawet podczas wakacji czy dłuższych wyjazdów. Wystarczy dostęp do internetu i chęć nauki.
Indywidualna nauka języka angielskiego z native speakerem to idealne rozwiązanie dla chcących poznać język, jakim na co dzień posługują się ludzie w krajach anglojęzycznych. Tylko taka znajomość języka da nam swobodę rozmów podczas wakacyjnych wyjazdów zagranicznych.
Korzystając z Preply możemy wybrać lektora przeglądając precyzyjnie przygotowane profile. Możemy sprawdzić jakie jest doświadczenie danego lektora, poziom jego wykształcenia i kwalifikacje, a także jaka jest cena za godzinę lekcji. Dużym plusem jest możliwość przeczytania opinii, jakie wystawiają uczniowie. Sama platforma jest bardzo intuicyjna i już po chwili wiadomo jak działa system. Angielski z lektorem przez Skype? Tak, ja jestem na TAK!


  • Disqus
  • Facebook

Prześlij komentarz


Wszystkie zdjęcia i teksty na tym blogu objęte są prawami autorskimi. Zgodnie z Ustawą o prawach autorskich kopiowanie, przedruk, rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie, bez zgody autora jest zabronione. Baner i personalizacja szablonu autorstwa firmy Karografia.pl