×

Błyskawiczne piątki - podsumowanie 13.05.2016 r.

Z opóźnieniem przedstawiam Wam podsumowanie akcji "Błyskawiczne piątki" z poprzedniego piątku. Wybaczcie mi to, ale dawno nie byłam tak chora jak teraz. Jakiś paskudny i wredny wirus opanował mnie całkowicie. Przez blisko tydzień nie miałam sił na nic, gorączka przykuła mnie do łóżka bezlitośnie. Powoli wracam jednak do zdrowia, więc pora nadrobić zaległości w miarę sił. 

Oto wpisy udostępnione 13. maja w naszej wspólnej akcji "Błyskawiczne piątki". Wszystkim, którzy wzięli udział w akcji bardzo dziękuję i proszę o jeszcze więcej na kolejne tygodnie :) Zachęcam do dołączenia do grupy. Możecie wspólnie z nami proponować swoje błyskawiczne sposoby nie tylko kulinarne. Możecie także dołączyć do grupy, aby być na bieżąco z wpisami. Zapraszamy :)
  • Disqus
  • Facebook

Prześlij komentarz


Wszystkie zdjęcia i teksty na tym blogu objęte są prawami autorskimi. Zgodnie z Ustawą o prawach autorskich kopiowanie, przedruk, rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie, bez zgody autora jest zabronione. Baner i personalizacja szablonu autorstwa firmy Karografia.pl