×

Gala Twórców 2015

Gala Twórców to nowa nazwa znanego konkursu dla blogerów Blog Roku. W tym roku troszkę inaczej, z nowymi kategoriami. Głosujemy na Video Roku, Tekst Roku i Blog Roku. Jak domyślacie się, zgłosiłam się, podobnie jak rok temu. I podobnie jak rok temu, także i teraz będę Was prosić, abyście oddali swój głos własnie na mnie.W jaki sposób możecie mnie wesprzeć?

Wysyłając sms na numer 7124 o treści A11178 - pamiętaj, aby nie wstawiać w treści sms-a spacji. Koszt takiego sms'a to 1,23 zł. (razem z Vat). Dochód z nich zostanie przekazany Fundacji Dziecięca Fantazja. Jest to organizacja non-profit posiadająca status organizacji pożytku publicznego, której jedynym celem jest wnoszenie odrobiny radości w życie nieuleczalnie chorych dzieci poprzez spełnianie ich najskrytszych marzeń i fantazji. I tak naprawdę bez względu na kogo zagłosujecie, to wygranymi będą dzieci.
Pamiętam ubiegłoroczną edycję, do której podeszłam głównie z ciekawością i bez większych oczekiwań. To niektórzy z Was namówili mnie do tego, a potem głosowali. Radość z zajętego miejsca i otrzymanego wyróżnienia była dla mnie niesamowitym uczuciem. Kłamałabym twierdząc, że nie chciałabym tego ponownie przeżyć. Dlatego własnie zgłosiłam swój blog. I dlatego ponownie proszę Was o głosy.


Jeśli uważasz, że przez ten rok zapracowałam na Twoje wsparcie, wyślij sms na numer 7124 o treści A11178 - z jednego numeru telefonu można zagłosować tylko raz na wybrany blog.


Za każdy głos dziękuję w imieniu swoim i dzieci z Fundacji Dziecięca Fantazja 
  • Disqus
  • Facebook

Prześlij komentarz


Wszystkie zdjęcia i teksty na tym blogu objęte są prawami autorskimi. Zgodnie z Ustawą o prawach autorskich kopiowanie, przedruk, rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie, bez zgody autora jest zabronione. Baner i personalizacja szablonu autorstwa firmy Karografia.pl