×

Życie ze smakiem - drugi numer magazynu

Grudzień rozpoczynam zaproszeniem do zerknięcia do drugiego numeru magazynu "Życie ze smakiem", którego jestem współautorką. Bieżący numer poświęciłyśmy zimie i zbliżającemu się Bożemu Narodzeniu. Znajdziecie tam garść przepisów, trochę porad i ciekawe artykuły tematycznie związane ze świętami. Poprzedni numer cieszył się (i właściwie nadal cieszy) sporą popularnością, a to mobilizuje nas do pracy. Mam nadzieję, że nie zawiedziemy Was i tym razem.
Poniżej, pod zdjęciem okładki, znajdziecie dwa linki: do przeglądania online oraz do pobrania w wersji pdf. W numerze znajdują się gotowe bileciki do dołączenia do prezentów. Możecie je pobrać na komputer i wydrukować. To taki mały upominek od nas dla Was, naszych czytelników :)

Życzę miłej lektury :)
  • Disqus
  • Facebook

Prześlij komentarz


Wszystkie zdjęcia i teksty na tym blogu objęte są prawami autorskimi. Zgodnie z Ustawą o prawach autorskich kopiowanie, przedruk, rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie, bez zgody autora jest zabronione. Baner i personalizacja szablonu autorstwa firmy Karografia.pl