×

Wesołych Świąt!


Moi kochani czytelnicy,

już za chwilę zasiądziemy do wigilijnych stołów. Przełamiemy się opłatkiem z najbliższymi, składając sobie wzajemnie życzenia. Z tej okazji również i ja Wam chcę złożyć najserdeczniejsze i najszczersze życzenia, aby te nadchodzące dni stały się okazją do spędzenia czasu z najbliższymi, często z tymi, z którymi widujemy się zbyt rzadko. Niech to będzie czas miłości i przyjaźni, ale takich prawdziwych, nieudawanych. Kiedy będziecie patrzeć na siebie znad talerza ze świątecznymi przysmakami, to myślcie o sobie jako o ludziach najbliższych sercu, zapomnijcie o urazach i sporach. Nie pozwólcie, aby drobiazgi z codziennego życia pozostawiały w Was bolesne i niepotrzebne zadry. 
Życzę Wam najcenniejszego, co może być na świecie: zdrowia. Życzę uśmiechu, radości płynącej z serca i wzajemnego ciepła. Życzę Wam, aby Wasze marzenia spełniały się, ale nie wszystkie, bo życie bez marzeń jest puste i pozbawione celu. ...no i nie objadajcie się za bardzo ;)


  • Disqus
  • Facebook

Prześlij komentarz


Wszystkie zdjęcia i teksty na tym blogu objęte są prawami autorskimi. Zgodnie z Ustawą o prawach autorskich kopiowanie, przedruk, rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie, bez zgody autora jest zabronione. Baner i personalizacja szablonu autorstwa firmy Karografia.pl