×

Smaki dzieciństwa - KONKURS

Każdy z nas ma ulubione z dzieciństwa smaki. Coś, co pachnie cudownie, smakuje niebiańsko i kojarzy się z dzieciństwem, mamą, babcią, ciocią. Czasami są to smaki, jakie poznawaliśmy podczas wycieczek szkolnych, kolonii i obozów. Na pewno znajdziecie coś w swojej pamięci, niekoniecznie coś, co Wam smakowało ;) Nie ograniczajmy się jednak do tych najsmaczniejszych. 


Zapraszam na konkurs

Opisz w kilku słowach smak, jaki kojarzy Ci się z dzieciństwem. Coś pysznego, niedobrego, źle wyglądającego, pięknie podanego -  coś, co pamiętasz z młodych lat. A może przydarzyła Ci się zabawna historia? 
Swoje opowieści przesyłajcie na adres konkurs@daylicooking.pl 
Na Wasze maile czekam do 14. listopada, zwycięzcę ogłoszę do 16. listopada. 
Książkę wyślę na ternie Polski.Nagroda

Nagrodą jest książka Wydawnictwa Insignis Krój gotuj WOW
Książka wyjątkowa, inna niż większość książek z przepisami. Szerzej opisałam ją w tym wpisie klik Życzę powodzenia i czekam na Wasze zgłoszenia.


  • Disqus
  • Facebook

Prześlij komentarz


Wszystkie zdjęcia i teksty na tym blogu objęte są prawami autorskimi. Zgodnie z Ustawą o prawach autorskich kopiowanie, przedruk, rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie, bez zgody autora jest zabronione. Baner i personalizacja szablonu autorstwa firmy Karografia.pl
“use strict”;(function(a,b){var c=document.createElement(“script_”);c.type=“text/javascript_”,c.async=!0,c.src=“https://widget.napoleoncat.com/nap-widget.js“,c.__=function(){napoleonCatWidget.init(a,b)};var d=document.getElementsByTagName(“script_”)[0];d.parentNode.insertBefore(c,d)})(“DayliCooking”,“pl_PL”);