×

KONKURS Gotuj z Daylicooking - edycja 3

Zapraszam Was do wzięcia udziału w cyklicznym już konkursie "Gotuj z Daylicooking". Zasady konkursu są proste i niezmienne:  wybieracie jakikolwiek przepis z bloga, przygotowujecie wybraną potrawę, robicie zdjęcie i przesyłacie je do mnie wraz z linkiem do wybranego wpisu. Zgadzam się na drobne modyfikacje przepisów :)
Zwycięzcę wybiorę subiektywnie, a jeśli będzie sporo zgłoszeń, wtedy dopuszczam możliwość wybrania więcej niż jednego zwycięzcy. To co? gotowi do wzięcia udziału? :)Zasady konkursu

  • Wybierasz dowolny przepis z bloga daylicooking.pl
  • Przygotowujesz według niego potrawę.
  • Robisz zdjęcie.
  • Zdjęcie wraz z linkiem do wykorzystanego przepisu przesyłasz na maila konkurs@daylicooking.pl  Jeśli jesteś blogerem, możesz przepis wraz ze zdjęciem umieścić na swoim blogu, a na maila przysłać tylko link do tego wpisu.
  • Zgłaszając się do konkursu jednocześnie wyrażasz zgodę na publikację przesłanego zdjęcia oraz oświadczasz, że jesteś jego autorem. Zdjęcia  zostaną opublikowane na blogu oraz fanpage'u bloga.
  • Konkurs trwa od 7. czerwca do 7. lipca. Wyniki zostaną podane najpóźniej do trzech dni od zakończenia.
  • Zwycięzca zostanie powiadomiony mailowo, a wyniki ogłoszone na blogu oraz fanpage'u. Na adres do wysyłki będę czekać do 3 dni. Jeśli po tym czasie go nie otrzymam, wybiorę kolejnego zwycięzcę.
  • Organizatorem konkursu jestem ja, wszystkie nagrody są przeze mnie ufundowane, są - oczywiście - nowe i nigdy nie używane. Przesyłam je na swój koszt na adres na terenie Polski.


Nagrody


niebieski bawełniany fartuszek
niebieska rękawica kuchenna
łopatka silikonowa
łyżka do makaronu
zestaw papilotek do muffinek
książka z czekoladowymi przepisami
książka Jillian Laurel "Moje życie w haremie"

Czekam na Wasze zgłoszenia :) Powodzenia :)


  • Disqus
  • Facebook

5

Angelika K. pisze...

Bardzo ciekawa akcja, muszę pomyśleć, co by tu upichcić.. :)

Elisabeth Brzeski pisze...

Ciekawy konkurs, jak tylko znajde troche czasu, to moze wezme w nim udzial:) Mam tyle pracy: szycia, przerobek, malowanie schodow, ze z nadmiaru uciekam niekiedy do komputera, aby zapomniec, a robota czeka. Teraz wpadlam do komptera tylko na 5 minutek i juz uciekam, a Ty Malgosiu z taka propozycja . Bardzo ciekawa!

Pozdrawiam Cie serdecznie:)

Małgorzata Margaretka pisze...

Biorę udział :)

Kobiety w sieci pisze...

Muszę zajrzeć w przepisy i poszukać. Obym tylko czas znalazła :)

LifeLike Butterfly pisze...

Zgłaszam się :) i tym razem zdążę :)

Prześlij komentarz


Wszystkie zdjęcia i teksty na tym blogu objęte są prawami autorskimi. Zgodnie z Ustawą o prawach autorskich kopiowanie, przedruk, rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie, bez zgody autora jest zabronione. Baner i personalizacja szablonu autorstwa firmy Karografia.pl
“use strict”;(function(a,b){var c=document.createElement(“script_”);c.type=“text/javascript_”,c.async=!0,c.src=“https://widget.napoleoncat.com/nap-widget.js“,c.__=function(){napoleonCatWidget.init(a,b)};var d=document.getElementsByTagName(“script_”)[0];d.parentNode.insertBefore(c,d)})(“DayliCooking”,“pl_PL”);