×

Liebster Award

Zapomniałam już, że to wyróżnienie krąży po blogach, a tu taka niespodzianka :) Nominację otrzymałam od Upichconej. W pierwszej chwili miałam mieszane uczucia, czy brać udział.  Ale potem pomyślałam, że to dobra okazja zdradzić o sobie to i owo.


"Nominacja do Liebster Award jest otrzymywana od innego blogera w ramach uznania za „dobrze wykonaną robotę”. Po odebraniu nagrody należy odpowiedzieć na 11 pytań otrzymanych od osoby, która Cię nominowała. Następnie Ty nominujesz 11 osób (informujesz ich o tym) oraz zadajesz im 11 pytań. Nie wolno nominować bloga, który Cię nominował."
1. W jakim ciekawym miejscu chciałabyś zamieszkać?
Marzy mi się cicha, spokojna i zapomniana przez świat wioska w Prowansji.

2. Jakie trzy przedmioty wzięłabyś/wziąłbyś na bezludną wyspę?
Biorąc pod uwagę, że jest to teren bez dostępu do cywilizacji to na pewno byłyby to: leki na uspokojenie (robale, pająki i tym podobne...brrrr...), leki na uspokojenie ( o matko! co ja teraz zrobię??!!) i leki na uspokojenie jakby poprzednie nie działały ;)
A tak serio, to pewnie sens pytania jest inny i chodzi o to, bez czego trudno byłoby mi żyć :) otóż ciężko byłoby bez mojego smartfona, dobrej książki i...wielkiego pudła ptasiego mleczka ;)

3. Twoja najdotkliwsza porażka w życiu to?
Staram się nie myśleć o swoim życiu w kategorii porażek, bo to nie jest konstruktywne lecz destrukcyjne. Nie znam ludzi, którzy w życiu osiągają same sukcesy. Trzeba jednak iść do przodu i jeśli coś się nie powiedzie, nie kategoryzować tego jako porażkę, lecz wyciągać wnioski i żyć dalej.

4. Którym bohaterem filmowym/książkowym/ kreskówek mógłbyś zostać w alternatywnej rzeczywistości?
Autorem tych kreskówek ;) 

5. Za co jesteś wdzięczny w życiu?
 Za to, że w trudnych chwilach zawsze znajdywał się ktoś, na kogo mogłam liczyć.

6. Serce czy rozum?
Serce pod kierownictwem rozumu. Da się :) 

7. Czym dla Ciebie jest sukces?
 Sukces to coś, co wzbudza uśmiech na twarzy.  Mały drobiazg, ale i coś wielkiego. Z sukcesów składa się nasze życie. Tak samo jak ze szczęściem: szczęśliwym się bywa, a nie jest bezustannie :)

8. Twój sposób na chandrę?
 Telefon do przyjaciela lub ptasie mleczko.

9. Wanna czy prysznic?
 Zdecydowanie wanna, aczkolwiek w moim domu udało się to pogodzić, mamy i wannę, i prysznic.

10. Blogowanie - zawodowo czy hobbystycznie?
 Hobbystycznie i bez parcia na szkło :) co nie znaczy, że nie dążę do perfekcjonizmu ;)

11. Dowcip/kawał, który utkwił Tobie w pamięci to?
Dowcipem są dla mnie obietnice naszych polityków. Wszystkich, bez wyjątku :)

Przebrnęliście? To przyszła pora nominacji... Uwaga!

Nominuję wszystkich moich czytelników, którzy mają ochotę wziąć udział w zabawie. W komentarzu odpowiedzcie na jedno, dwa, trzy...ile chcecie pytań. Jestem bardzo ciekawa Waszych odpowiedzi :)


  • Disqus
  • Facebook

4

reservedbeinspired pisze...

Taka odskocznia od gotowania haha :-)

Małgorzata Kijowska pisze...

a gdzie odpowiedź przynajmniej na jedno pytanie? :P

Elżbieta Dziurkowska pisze...

Miejsce do zamieszkania....Alaska, zawsze mnie intrygowała i jestem nią oczarowana. Dla mnie sukces to zajść daleko i nadal pozostać sobą. Sposób na chandrę....dłuuuugi spacer :)

Barbarossa pisze...

Małgosiu, fajnie dowiedzieć się jeszcze w więcej na Twój temat. Może kiedyś odpowiem na kilka z tych pytań... Jeszcze nie teraz...
Buziaki!

Prześlij komentarz


Wszystkie zdjęcia i teksty na tym blogu objęte są prawami autorskimi. Zgodnie z Ustawą o prawach autorskich kopiowanie, przedruk, rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie, bez zgody autora jest zabronione. Baner i personalizacja szablonu autorstwa firmy Karografia.pl
“use strict”;(function(a,b){var c=document.createElement(“script_”);c.type=“text/javascript_”,c.async=!0,c.src=“https://widget.napoleoncat.com/nap-widget.js“,c.__=function(){napoleonCatWidget.init(a,b)};var d=document.getElementsByTagName(“script_”)[0];d.parentNode.insertBefore(c,d)})(“DayliCooking”,“pl_PL”);