×

Kulinarne Starcie Blogerów 2015

Sklep e-gustus.pl zorganizował ciekawy w swojej formule konkurs, który dzisiaj rusza. Otóż postanowił zaprosić sześć blogów do wspólnego gotowania. Każdy z nas otrzyma identyczną listę produktów i własnie z nich będzie musiał stworzyć potrawę. Aby uatrakcyjnić konkurs, otrzymaliśmy takie same patelnie firmy WOLL Cookware, przesłane przez organizatora zabawy, czyli sklep e-gustus.pl

14-20.04.2015 na facebooku zostaną zaproponowane trzy listy produktów, z których w głosowaniu na fanpage'u sklepu czytelnicy wybiorą jedną z nich i to własnie z tych produktów zostaną przygotowane konkursowe potrawy.


27.04.2015 publikujemy nasze przepisy. Kolejne 14 dni to czas na ostatecznie głosowanie na najciekawszy zdaniem czytelników przepis.


Nagrodą dla zwycięzcy jest patelnia grillowa  NOWO firmy WOLL Cookware oraz akcesoria kuchenne firmy Chef'n, jest więc o co powalczyć :)
Warto wziąć udział w głosowaniu, gdyż wśród głosujących zostaną rozlosowane trzy osoby, które otrzymają jeden z takich oto  lunchbox'ów :)
Oto wszyscy uczestnicy zabawy:

Marta - Bazyliowy Mus
Sylwia -  Okolice Palnika
Natalia - Make It Healthier
i ja, Małgorzata - Codzienna kuchnia niecodzienna


Kochani moi czytelnicy, zapraszam Was do wspólnej zabawa i  - oczywiście - do wsparcia mnie w tym konkursie :) Podobny lunchbox mam i często z  niego korzystam, więc wiem, że nagroda dla głosujących jest naprawdę fajna :) 


No to co? startujemy?? ;)

Na początek zapraszam Was do głosowania na listę produktów:  • Disqus
  • Facebook

8

Katarzyna O pisze...

Oczywiście, że głosujemy i to na Ciebie oczywiście. ;)

SMAKOWE KUBKI pisze...

Jestem bardzo ciekawa wyników, trzymam kciuki za Ciebie.Pozdrawiam.

Anna pisze...

Zapowiada się ciekawie :) Oczywiście za Ciebie trzymamy kciuki i masz mój głos, bo wiem że będzie pysznie! :)

Małgorzata Kijowska pisze...

dzięki, Kasiu :)

Małgorzata Kijowska pisze...

dziękuję :)
ja też jestem ciekawa, na początek listy produktów ;)

Małgorzata Kijowska pisze...

dziękuję, Aniu :*

Justyna Ratajczak pisze...

O jak fajnie! Powodzenia Kochana, swoją drogą bardzo fajne lunch boxy!

Małgorzata Kijowska pisze...

głosowanie juz lada dzień, liczę na Ciebie ;)

Prześlij komentarz


Wszystkie zdjęcia i teksty na tym blogu objęte są prawami autorskimi. Zgodnie z Ustawą o prawach autorskich kopiowanie, przedruk, rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie, bez zgody autora jest zabronione. Baner i personalizacja szablonu autorstwa firmy Karografia.pl
“use strict”;(function(a,b){var c=document.createElement(“script_”);c.type=“text/javascript_”,c.async=!0,c.src=“https://widget.napoleoncat.com/nap-widget.js“,c.__=function(){napoleonCatWidget.init(a,b)};var d=document.getElementsByTagName(“script_”)[0];d.parentNode.insertBefore(c,d)})(“DayliCooking”,“pl_PL”);