×

Imieniny u cioci - podsumowanie akcji na Durszlaku

O północy zakończyła się moja akcja kulinarna Imieniny u cioci zorganizowana na Durszlak.pl. Wzięło w niej udział 84 osoby, które dodały 187 wpisów.

Moim zamysłem było zebranie przepisów na typowo imieninowe potrawy z uwzględnieniem seniorów rodu. Zależało mi na potrawach bardzo tradycyjnych typu bigos, flaczki czy sałatki jarzynowe. Być może opis akcji był mało precyzyjny, ale bardzo dużo przepisów musiałam odrzucić, a część z dodanych też wywołuje u mnie mieszane uczucia, gdyż mało mają wspólnego z klasycznymi imprezami imieninowymi z udziałem babci czy cioci.

Niemniej jednak zebrało się sporo fajnych propozycji, które na pewno wykorzystam w swojej kuchni :)
Specjalne podziękowania dla uczestników akcji przesyłających tradycyjne potraw, serwowane podczas takich imprez od wielu lat w naszych polskich domach :)


A oto lista proponowanych potraw:
Była to moja pierwsza durszlakowa akcja, ale na pewno nie ostatnia. Na kolejną zaproszę Was już niebawem i liczę na równie spora frekwencję :)
Życzę smacznego podczas wypróbowywania zaprezentowanych przepisów :)
  • Disqus
  • Facebook

8

Kobiety w sieci pisze...

Ileż dobroci :) Co jakiś czas będę wpadać i czytać. Strasznie dużo tych przepisów. :) A nuż znajdę coś dla siebie, z tego co widzę już znalazłam :)

Dieta moja pasja. pisze...

A się ciocia na...... tyle pyszności :))))

Moje Wypieki I Nie Tylko pisze...

Małgosiu, gratuluję pierwszej akcji. Mimo pewnych uchybień, o których napisałaś - zebrałaś pokaźną i ciekawą kolekcję na " Imieniny u cioci ". Było mi bardzo miło uczestniczyć w Twojej akcji i życzę powodzenia przy kolejnych.
Pozdrawiam. Danusia. :)

Felicja J. pisze...

Ale dużo cudownych przepisów. Może kiedyś mi się uda wziąć udział w takiej akcji. Oczywiście w Twojej :)

Małgorzata K pisze...

na pewno znajdziesz :) ja już mam kilka na oku :)

Małgorzata K pisze...

nie jedna impreza wyjdzie ;))))

Małgorzata K pisze...

Danusiu, dziękuję za Twój udział :)
ilość wpisów zaskoczyła mnie pozytywnie, ale żałuję że niektóre musiałam odrzucić :(

Małgorzata K pisze...

liczę na to :)

Prześlij komentarz


Wszystkie zdjęcia i teksty na tym blogu objęte są prawami autorskimi. Zgodnie z Ustawą o prawach autorskich kopiowanie, przedruk, rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie, bez zgody autora jest zabronione. Baner i personalizacja szablonu autorstwa firmy Karografia.pl
“use strict”;(function(a,b){var c=document.createElement(“script_”);c.type=“text/javascript_”,c.async=!0,c.src=“https://widget.napoleoncat.com/nap-widget.js“,c.__=function(){napoleonCatWidget.init(a,b)};var d=document.getElementsByTagName(“script_”)[0];d.parentNode.insertBefore(c,d)})(“DayliCooking”,“pl_PL”);