×

Odchudzamy nasze dania - KONKURS na nowe logo

Nadchodzi wiosna, więc znaczna większość kobiet (i nie tylko kobiet) postanawia zrzucić kilka zbędnych kilogramów, albo przynajmniej oczyścić trochę organizm. Nie wszyscy stosują drakońskie diety, niektórzy starają się ograniczać kalorie w spożywanych posiłkach i zadbać o to, żeby składały się ze zdrowszych (niż zazwyczaj) składników. Może w tym pomóc zbiór przepisów, które umieściłam w zakładce Odchudzamy nasze dania. To nie tylko moje przepisy. W znacznej większości są to przepisy zaprzyjaźnionych blogerek. Niedługo minie rok od utworzenia zakładki, a zatem świetna okazja do odkurzenia i wprowadzenia nowych porządków :)


oto stare logo - pora je zamienić na nowe :)

Ogłaszam konkurs na nowe logo naszej wspólnej akcji. Nie mam określonych wymagań. Chciałabym jedynie, aby pasowało do wyglądu strony. Nie wymagam cudów ;) Może to być zdjęcie, grafika lub fantazyjny napis. Wierzę w Waszą wyobraźnię :)
Konkurs potrwa od dzisiaj do 20. marca. Czasu zatem sporo ;) Swoje prace przysyłajcie na adres konkurs@daylicooking.pl Po zakończeniu konkursu przedstawię wszystkie przesłane loga i subiektywnie wybiorę jedno, które od tego dnia będzie oficjalnym logo akcji.
Dla zwycięzcy przewidziana jest nagroda - wszak bez nagrody żaden konkurs nie ma sensu ;) Będzie to niespodzianka. Mogę tylko zdradzić, że zwycięzca otrzyma coś do kuchni i coś kosmetycznego :) Szczegóły niech na razie pozostaną tajemnicą ;)

Dodatkowych warunków nie ma, nie musicie udostępniać, lajkowac czy banerkować :) Do zabawy zapraszam nie tylko blogerów, ale też i czytelników nie posiadających bloga :)

Zgłaszając się do konkursu automatycznie akceptujecie jego warunki. Zastrzegam sobie jednak możliwość zmiany terminu zakończenia konkursu.
  • Disqus
  • Facebook

19

Anonimowy pisze...

fajny konkurs ;))) jak mi cosik wpadnie do głowy to wezmę udział ;)

ściskam mocno
kreska

Dieta moja pasja. pisze...

Uuu nie dla mnie, jestem artystyczna noga :D

Hotelowe Recenzje pisze...

super konkursik :-)

Karolcia pisze...

A ja pomysł już mam :) teraz tylko przystąpić do realizacji :)

Pozdrawiam - liloo :)

Dominika Sęk pisze...

Pomysł na konkurs super. Nie mniej jednak, ja od strony graficznej jest do dupy! Preferuję prostote, więc chyba jednak podziękuję. Pokibicuję reszcie dziewczyn!:)

Magda C. pisze...

Może mi się uda coś wymyślić... :)

Małgorzata K pisze...

liczę na Ciebie :*

Małgorzata K pisze...

ja niestety też, dlatego muszę prosić o pomoc :)

Małgorzata K pisze...

zapraszam do wzięcia udziału :)

Małgorzata K pisze...

Karolciu, czekam :*

Małgorzata K pisze...

ja też nie za bardzo w grafice ;)

Małgorzata K pisze...

na pewno się uda :)

Justyna Kłosińska pisze...

Świetny konkurs Małgosiu, ja jednak mogę Ci tylko coś namalować, komputerowo słabiutko ze mną :) Ale liczę na to, że znajdzie sie ktoś twórczy :) :) :)

madlene17 pisze...

Czuje ze to cos dla mnie :D

Barbarossa pisze...

Niestety Małgosiu, moja kreatywność kończy się na planowaniu podróży. Myślę, że wiele artystycznych dusz się odezwie. Pozdrawiam Cię serdecznie.

Ilona Popławska pisze...

pomyśle.. :)

Kobiety w sieci pisze...

No jestem ciekawa jak bedzie logo wyglądać :) Powodzenia :)

Kobiety w sieci pisze...

zrobione ;) poszło ;)

Małgorzata K pisze...

dotarło, dziękuję :)

Prześlij komentarz


Wszystkie zdjęcia i teksty na tym blogu objęte są prawami autorskimi. Zgodnie z Ustawą o prawach autorskich kopiowanie, przedruk, rozpowszechnianie ich w jakiejkolwiek formie, bez zgody autora jest zabronione. Baner i personalizacja szablonu autorstwa firmy Karografia.pl
“use strict”;(function(a,b){var c=document.createElement(“script_”);c.type=“text/javascript_”,c.async=!0,c.src=“https://widget.napoleoncat.com/nap-widget.js“,c.__=function(){napoleonCatWidget.init(a,b)};var d=document.getElementsByTagName(“script_”)[0];d.parentNode.insertBefore(c,d)})(“DayliCooking”,“pl_PL”);